top of page

ilhouette-lift

Silhouette-Soft /Silhouettelift

Silhouette Lift i Soft využívají prakticky stejnou technologii závěsných nití. Tyto nitě jsou ve skutečnosti velmi jemná a vstřebatelná nebo nevstřebatelná vlákna, která se zavádějí drobnými vpichy. Tato vlákna vypínají pleť a podporují novotvorbu kolagenu. A právě kolagen je základním stavebním kamenem pružné a mladistvě vyhlížející pleti. Zákrok trvá dle rozsahu 0,5 – 1 hodinu, zpravidla v lokální anestezii. Pokud to situace vyžaduje, můžeme doporučit i celkovou anestezii. V dnešní době úspěšně kombinujeme metody Silhouette Lift a Soft například s liposukcí podbradku nebo s výplněmi kyselinou hyaluronovou.

Silhouette-lift

Jak probíhá samotný zákrok

Při této metodě využíváme nevstřebatelné polypropylénové nitě s kuželovitými, zpětnými háčky z kyseliny mléčné. Aplikace těchto jemných nití vyžaduje drobný řez ve vlasové části hlavy. Nevstřebatelné nitě pozvednou povadlé rysy a podkožní struktury obličeje až na několik let, přičemž je můžeme dle potřeby znovu dotáhnout.

Silhouette-soft

Jak probíhá samotný zákrok

Při metodě Silhouette Soft používáme plně vstřebatelná vlákna s protisměrnými kužely a oboustrannými jehličkami, s jejichž pomocí tato vlákna zavádíme. Oproti Silhouette Lift nevyžaduje tato aplikace nití žádný řez a celé ošetření je skutečně zcela neinvazivní. Ke vstřebání vláken dojde v průběhu několik měsíců, avšak zároveň s tím dojde k tvorbě kolagenové sítě, jež výrazně podpoří finální efekt vypnuté pokožky.

...

Pooperační péče

  • V den zákroku je klientk/a propuštěn do domácí péče, která trvá přibližně jeden týden až 10 dní. Minimálně v prvním týdnu je však nutné nosit elastický návlek, který je nezbytnou součástí celého zákroku

  • Může se objevit lehký otok, který minimalizujeme chladivými obklady 

  • Po dobu dvou týdnů bychom se měli vyvarovat prudkých pohybů a zvýšené fyzické námaze. 

  • Návrat do zaměstnání, leč nenáročného, doporučujeme odložit alespoň na 1 týden a k dalším aktivitám bychom se měli navrátit přibližně po 2 týdnech

bottom of page