top of page
DSC_4010-Edit.JPG
DSC_3375.jpg
SWISS MED CLINIC s.r.o 672a.JPG
DSC_3271.jpg
DSC_4027.JPG
DSC_4091.JPG
DSC_4032.JPG
SWISS MED CLINIC s.r.o 647.JPG
SWISS MED CLINIC s.r.o 402b.JPG
SWISS MED CLINIC s.r.o 216a.JPG

WB-Aesthetics

Společnost WB-Aesthetics, s.r.o. vznikla roku 2013

nicméně estetickým operacím se věnujeme v Plané u Mariánských Lázní už od roku 2010, disponujeme týmem zkušených plastických chirurgů, moderními operačními sály se špičkovým technickým vybavením, konzultačními prostorami a komfortním lůžkovým oddělením. 

Veškeré výkony jsou prováděny výlučně na klinice v Plané. Během operačního zákroku se o Vás postará erudovaný tým plně kvalifikovaných anesteziologů a zdravotních sester, který má k dispozici veškerou potřebnou techniku umožňující neustálé monitorování Vašeho zdravotního stavu. Na nadstandardně vybavených pokojích o Vás pak následně bude pečovat specializovaný zdravotnický personál. 

Náš tým plastických chirurgů má rozsáhlé mezinárodní zkušenosti, získané na četných stážích i pracovních pobytech v mnoha západních zemích. Může tak našim klientkám i klientům nabízet široké spektrum nejrůznějších plastických operací, prováděných podle nejnovějších odborných světových trendů.

Na prvotní nezávaznou konzultaci se můžete objednat zde přes stránky, telefonicky či e-mailem. 

Recepce plastické chirurgie se nachází ve druhém patře v budově nemocnice SWISS MED CLINIC, v Plané u Mariánských Lázní.

Naší prioritou je nejen maximální vstřícnost, ochota i diskrétnost, ale především odbornost na nejvyšší možné úrovni. Používáme pouze prověřené operační metody, které jsou plně v souladu s nejnovějšími standardy EU. Veškeré výše uvedené prostory a vybavení si WB Aesthetics, s.r.o. pronajímá od renomované kliniky SWISS MED CLINIC v Plané, která byla akreditována dle standardů SAK, certifikátu ISO 9001 a je nositelkou ocenění Nejusměvavější nemocnice České republiky. Opakovaně byla také vyhodnocena jako 2. nejlepší nemocnice z pohledu pacientů v celé České republice. 

Recenze

bottom of page